info@kavrun.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

GSMK , mobil ses ve mesaj güvenliğinde liderdir. Almanya, Berlin'de bulunan şirket, inceleme için yayınlanan tam kaynak koduyla güçlü uçtan uca ses şifreleme sağlayan ilk mobil, uydu ve masaüstü telefonlarını geliştiriyor, üretiyor ve pazarlıyor.

 

GSMK CryptoPhones, cep telefonları ve PDA'lar gibi taşınabilir tüketici cihazlarının CPU performansının artık güçlü gerçek zamanlı ses şifrelemesi için yeterli olmasından yararlanan ilk ürünlerdi . Bugün her cepte mevcut olan işlem gücü, artık telekomünikasyon gözetlemesine ve hassas bilgilerinize yönelik hedefli saldırılara etkili bir şekilde karşı koymanızı mümkün kılıyor. 

 

Tüm mobil cihazlarda güçlü, doğrulanabilir ve güvenilir ses şifrelemenin yaygın olacağı bir gün öngörüyoruz, tıpkı günümüzün İnternet yönlendiricilerinde güçlü şifreleme olduğu gibi. Son teknolojik gelişmeler artık nihayet her birimizin kaybettiğimiz mahremiyetin bir kısmını geri kazanmamıza izin veriyor. Yaygın, kontrolsüz telefon dinleme ve mahremiyet ihlalleri şu anda iş ortamını, sivil özgürlükleri ve demokratik toplumların geleceğini tehdit ediyor.

 

Mevcut müdahaleci iletişim gözetleme selini, endüstriyel casusluğu ve bununla birlikte gelen demokratik kurumlar riskini tek başına siyasi süreçle çözmenin gerçekçi bir yolu yok gibi görünüyor. GSMK CryptoPhones'un gelişiyle, gizli sesli aramaların ve mesajların güçlü kriptografik koruması nihayet çok çeşitli bireyler, şirketler ve kurumlar tarafından kullanılabilir hale geldi.

vision

MİSYONUMUZ

Değerlerimiz, hedeflerimiz ve stratejilerimiz doğrultusunda müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayan, ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı ve en ideal şekilde değerlendirerek uygun çözüm önerileri sunmaktır. Etik değerlerin ve sosyal sorumluluğun bilincinde olarak dünya standartlarını yakalamak ve üretimlerimizi bu standartlar ile gerçekleştirmektir.

vision

VİZYONUMUZ

Güvenilir, yenilikçi, kaliteli hizmet sunan ve asla elde ettikleri ile yetinmeyen, teknolojiyi yakından takip ederek sektöründe öncü olmak.

Adres: Yeni Pazar MAh. Yaşar Yılmaz Cad. Yeni Belediye Sitesi 1/203 Çayeli / RİZE
Telefon:
E-Posta: info@kavrun.com
Bu site DumanSoft internet hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.